• Bizi Takip Edin:

BODRUM'DA PEK ÇOK ÜNLÜ EV SAHİBİ OLUYOR

BODRUM’DA PEK ÇOK ÜNLÜ EV SAHİBİ OLUYOR

Bodrum YarımadasıAli Şen Bodrum’da büyük bir arazi üzerine malikane kurdu.
Fenerbahçe’nin efsanevi başkanı Ali Şen’in, 1988 yılında arsa olarak Fenerbahçeli bir taraftardan aldığı 90 dönümlük arazi üzerine yaptırdığı malikanesi Yalıkavak-Gündoğan arasında yer alıyor. Arazi üzerinde çok sayıda kuş ve hayvanın yaşadığı bir de çiftlik bulunuyor. Haftalık mavi turlara çıkan Şen, bahçesinde organik sebze meyve yetiştiriyor. Her yıl malikanesinde birçok ünlüyü ağırlayan Şen’in 90 dönümlük arazisine paha biçilemiyor.

Aziz Yıldırım’ın villası korunaklı ve hamamlı
FENERBAHÇE Kulüp Başkanı Aziz Yıldırım’ın, Yalıkavak Beldesi Küdür mevkiinde Casa Nova isimli sitede villası bulunuyor. Denize sıfır sitede deniz manzaralı vilasında tatilin keyfini çıkaran Yıldırım, yazın belli dönemlerini bu evde geçiriyor. Bodrum’a has begonvil ve palmiye ağaçları ile bahçe peyzajını yaptırmış,iki katlı villa üç bölümden oluşuyor. Villada sauna, hamam ve jakuzi bulunurken bir bölümü yeraltında bulunan villanın oda sayısı ve metrekaresi gizli tutuluyor. Oldukça korunaklı ve özel güvenlik görevlileri sitede bulunuyor. Villanın tamamı ancak denizden görülebiliyor. Arka bölüm ise gözlerden uzak kalıyor.

Türkiye’nin en zengini Özyeğin’inki 8 milyon Euro
FlNANSBANK’ın eski sahibi Hüsnü özyeğin’in villası Gündoğan Beldesi Park Kolama Evleri’nde bulunuyor. Ünlülerin sitesi olarak bilinen Park Kolama’daki villanın tamamen doğal taştan yapılmış olması dikkati çekiyor. 2 katlı toplam 290 metrekareden oluşan villada 4 oda ve geniş bir salon bulunuyor. Villanın önünde yaklaşık 250 metrekarelik çimlerden oluşan yeşil alan bulunuyor. villanın değerinin ise 8 milyon Euro’yu bulduğu öğrenildi.

GÖLTÜRKBÜKÜ’nün tercih eden ünlü konuklarından bir başkası ise Seda Sayan. Sayan’ın geçtiğimiz yıllarda aldığı iki adet dubleks villası Göltürkbükü’nde çarşı merkezine yakın bölgede bulunuyor. Palmiye Sitesi’nden bir tane kendisine bir tane de annesine villa satın alan Seda Sayan, yaz aylarının belli günlerinde gelerek bu villayı kullanıyor. Denize 200 metre mesafede bulunan villa, Zeminde 150 metrekare olmak üzere toplam 300 metrekareden oluşuyor. Villaların üst katında 2 oda, alt katında bir salon ve açık mutfak bulunurken 450 metrekare genişliğinde bahçesinde palmiye ve portakal ağaçları yer alıyor. Evin dış kısmı ise Bodrum’un ünlü çiçeği begonviller bulunuyor. Seda Sayan’m Gündoğan ve Yalıkavak’ta yeni villalar almayı düşündüğü öğrenildi. İçinde 12 özel villa bulunan Palmiye Sitesi özel güvenliği ve sahil barlarına yakın olması nedeniyle ünlüler tarafından tercih ediliyor.